30 مدل ظرف هفت سین نمدی برای عید

30 مدل ظرف هفت سین نمدی

ظرف هفت سین نمدی یکی از ایده های زیبا، متنوع و ارزان برای طراحی سفره هفت سین است. الگوهای مختلفی برای درست کردن این ظروف وجود دارد که می توانید با کمی دقت آن ها را بسازید.

30 مدل ظرف هفت سین نمدی

بساز و بفروش | ایده بگیر – اگر یکی از دوستداران کارهای نمدی هستید این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله الگوهای متنوع و جذابی از ظرف سفره هفت سین نمدی برای شما ارائه کرده ایم که می توانید خودتان دست به کار تولید آن ها شوید یا تولید آن را به یکی از هنرمندان سایت بساز و بفروش بسپارید.

30 مدل ظرف هفت سین نمدی

۱

۲

عکس ظرف هفت سین نمدی

۳

۴

۵عکس ظرف هفت سین نمدی

۶

۷

۸

۹

۱۰عکس ظرف هفت سین نمدی

۱۱

۱۲

۱۳عکس ظرف هفت سین نمدی

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷عکس ظرف هفت سین نمدی

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴عکس ظرف هفت سین نمدی

۲۵

۲۶عکس ظرف هفت سین نمدی

۲۷

۲۸عکس ظرف هفت سین نمدی

۲۹

۳۰

عکس ظرف هفت سین نمدی

این هم از مدل های ظرف هفت سین نمدی؛ امیدواریم که از تنوع موجود در این مقاله استفاده لازم را ببرید و بتوانید هفت سین مورد پسندتان را درست کنید.

لطفا از ظرف های هفت سین نمدی تان عکس بگیرید و از طریق گزینه «ساختمش» برای ما ارسال کنید تا بتوانیم این مقاله را زیباتر کنیم. همچنین اگر نظری درباره این مقاله دراید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

اگر یکی از مدل های بالا را پسندیده اید و دوست دارید که یک هنرمند آن را برای شما تهیه کند از طریق گزینه «سفارش ساخت کالا» پیشنهاد تولید آن را در سایت ثبت کنید تا در کمترین زمان برای هنرمندان فعال در زمینه مشاغل خانگی و هنرهای دستی سایت بساز و بفروش آن را برای شما تولید کنند.

ما سایت بسازوبفروش را درست کرده ایم تا رونقی به بازار کسب و کار مشاغل خانگی بدهیم. پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *