پرسش های متداول

در این گونه موارد ممکن است اشکال از مرورگر یا شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت شما باشد. اولین اقدام رفرش کردن صفحه است (استفاده از کلید f5). در صورتی که مشکل برطرف نشد از کلیدهای ترکیبی Ctrl+Shift+R برای رفرش کردن صفحه و پاک کردن cash استفاده کنید. اگر باز هم مشکل برطرف نشد از مرورگر دیگری استفاده کنید.

هدف ما تولید محتوای با کیفیت است. اگر شما در زمینه ای سررشته دارید می توانید مطالب آموزشی در مورد آن زمینه خاص را برای مدیران سایت ارسال کنید و در قبال آن حق التحریر دریافت کنید. همچنین می توانید با ارسال تجربیات شخصی خود در زمینه های مختلف (مثلا آشپزی، خانه داری، نگهداری از وسایل، سفر، آرایشی و…) هم با ما همکاری داشته باشید.

گاهی ممکن است مطلب آموزشی مورد نظر شما قبلا در سایت کار شده باشد در این صورت شما با تکمیل کردن مطلب آموزشی منتشر شده از همان مزایای گفته شده برخوردار خواهید شد.

به عنوان مثال شال گردن مردانه تولید کنید اما ببینید که توی سایت این مطلب قبلا توسط هنرمند دیگری کار شده است. در این شرایط شما می توانید مطلب ارائه شده در سایت را تکمیل کنید. مثلا ریزه کاری هایی را به مطلب اصلی اضافه کنید که به سایر کاربران در تولید آن محصول کمک کند. حتی می توانید با ارسال عکس ها و فیلم های کوتاهی از مراحل تولید آن محصول مطلب منتشر شده را تکمیل کنید.

مطلب ارسالی می تواند شامل یک و یا تمامی موارد زیر باشد:

  • محتوای آموزشی
  • ترجمه مطلب از منابع اینترنتی
  • ارسال عکس از مراحل تولید کالا
  • تهیه فیلم آموزشی
  • نکات تکمیل کننده آموزش

مدیران سایت با توجه به دسته بندی بالا حق التحریر هر مطلب را محاسبه می کنند. با توجه به متغیر بودن حق التحریر محاسبه شده این مبلغ بعد از ارسال محتوا توسط کاربر مشخص می شود.

مطلب باید تالیفی و یا گردآوری شده از سایر منابع منتشر شده درباره آن موضوع باشد ولی به هیچ عنوان نباید از منابع دیگر کپی برداری شده باشد. در صورتی که تشخیص داده شود که مطلبی از منابع اینترنتی کپی برداری شده است هیچ حق الزحمه ای به آن پرداخت نمی شود.

در مورد مقالات ترجمه شده باید متن نهایی کاملا روان و قابل فهم باشد و علاوه بر متن ترجمه لینک مرجع مقاله هم ارسال شود.

موضوعاتی که قرار است توسط نویسنده کار بشود توسط مدیران وبسایت تعیین می شود. انتخاب و کار روی هر موضوعی بدون مشورت با مدیران وبسایت قابل قبول نخواهد بود.

محتوای مطلب باید کاملا آموزشی باشد.

نکات ریز آموزشی هر مطلب باید در آن مطلب ذکر بشود.

متن نوشتار باید به زبان ساده و قابل فهم باشد و از نوشتن به صورت عامیانه یا استفاده از کلمات شکسته پرهیز بشود.

در صورتی که در متن اصطلاحی تخصصی در زمینه هنری مورد نظر به کار رفت باید توضیح آن اصطلاح برای کاربران داده شود.

عکس های هر مطلب باید مرتبط با مراحل تهیه آن موضوع باشد. این عکس ها باید دارای کیفیت مطلوب بوده و قابلیت انتشار داشته باشند. تعداد عکس هر مقاله به موضوع آن بستگی دارد و حداقل آن 3 عدد است.

فیلم های آموزشی باید در کوتاهترین زمان بیشترین محتوا را داشته باشند. یک فیلم می تواند شامل تمامی مراحل آموزش و یا تنها در بر گیرنده یک نکته ریز آموزشی باشد.

در صورتی که توسط مدیران سایت احساس نیاز شد، نویسنده مطلب باید فیلم یا عکس آموزشی مورد صلاحدید مدیران را به مطلب خود اضافه کند.

عکس ها و فیلم های آموزشی باید به صورت فایل های ضمیمه به همراه فایل تایپ شده مطلب در نرم افزار word از طریق پنل مدیریت ارسال بشود.

مطلب آموزشی بعد از انتشار در سایت به ازای 1000 بازدید اول و یا قرار گرفتن در صفحه اول صفحه جستجوی گوگل پورسانت جداگانه ای دریافت خواهد کرد.

مطلبی را که ارسال می کنید باید کاملا مرتبط با یک موضوع خاص باشد. مثلا مطلبی تحت عنوان «آموزش بافتنی» نمی تواند مدنظر سایت بساز و بفروش باشد بلکه شما باید دقیقا مشخص کنید که مطلب شما در مورد چه چیزی است؟ فرض کنید که شما توانایی بافت «شال گردن مردانه» با ویژگی های خاصی را دارید. مطلب شما هم باید دقیقا مرتبط با همان محصول باشد. هر چقدر بتوانید مطلب تان را بیشتر به یک موضوع خاص ارتباط بدهید مسلما بهتر خواهد بود.

نگران اشکالات ویرایشی مقاله هایتان نباشید چون مدیران سایت هر مطلبی را قبل از انتشار از نظر نگارشی بررسی خواهند کرد.

در صورتی که مطلبی طولانی باشد حق التحریر آن معادل چند مطلب مجزا در نظر گرفته می شود.

نظرات شما قبل از انتشار توسط مدیریت سایت بررسی می شود و بر اساس قوانین سایت پیام هایی که حاوی اطلاعات تماس یا لینک وب سایت شخصی است نمایش داده نخواهد شد.

بله، جهت اطلاع از شرایط و ثبت تبلیغات می توانید با مدیریت سایت تماس بگیرید و از شرایط آن مطلع بشوید.