19 مدل سفره هفت سین نمدی 99

سفره هفت سین نمدی یکی از هنرهای پرطرفدار این روزهای باقیمانده تا تحویل سال است. شما می توانید با استفاده از نمد سفره های هفت سین جذابی بسازید.

بساز و بفروش | ایده بگیر- اگر دوست دارید سفره هفت سین امسال را خودتان طراحی کنید استفاده از نمد و ایده های نمدی یکی از بهترین راهکارهاست. سفره های نمدی بسیار زیبا و مقاوم هستند و شما می توانید از رنگ های مختلفی برای ساخت وسایل این سفره استفاده کنید. در این مقاله 19 مدل سفره نمدی را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید با استفاده از آن ها الگوی مورد پسندتان را  پیاده کنید. همچنین می توانید از این مدل ها ایده بگیرید و با استفاده از یک طرح تلفیقی سفره هفت سین منحصر بفردی را بسازید.

پیش از این در سایت بساز و بفروش ایده های نمدی جالبی در ارتباط با سال نو و سفره هفت سین برای شما قرار گرفته بود که می توانید از طریق لینک های زیر به آن ها دسترسی پیدا کنید:

19 مدل سفره هفت سین 99

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

امیدواریم که از این ایده ها برای تهیه سفره هفت سین استفاده کنید. اگر ایده ای را برای ساخت سفره هفت سین استفاده کردید حتما عکس آن را از طریق گزینه «ساختمش» برای ما بفرستید تا در همین پست منتشر کنیم. ضمنا اگر نظر یا سوالی درباره این مطلب دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

یکی از ابتکارهای سایت بساز و بفروش گزینه «سفارش ساخت کالا» است شما می توانید محصول مورد نظرتان را برای ساخت به دست هنرمندان سایت بساز و بفروش بسپارید تا آن ها در کمترین زمان و با کمترین هزینه محصول شما را تولید کنند. این محصول حتی می تواند یکی از مدل های سفره هفت سین نمدی بالا باشد.

ما سایت بسازوبفروش را درست کرده ایم تا رونقی به بازار کسب و کار مشاغل خانگی بدهیم. پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *