طرز دوخت کیسه ساندویچ برای لقمه مدرسه

عکس طرز دوخت کیسه ساندویچ

طرز دوخت کیسه ساندویچ برای لقمه مدرسه بسیار آسان است و فقط نیاز به دو تکه پارچه و تکه ای چسب ولکرو دارد. این کیسه محافظ خوبی برای لقمه بچه هاست.

عکس طرز دوخت کیسه ساندویچ

بساز و بفروش (B&B) | بدوز – با شروع شدن مدرسه ها و مهد کودک ها یکی از دغدغه های والدین درباره لقمه کودکانشان است. این که این لقمه را چطور بسته بندی کنند که خراب و آلوده نشود و شکل و فرم خودش را هم حفظ کند. در این مطلب می خواهیم این دغدغه مادرهای مهربان را برطرف کنیم و آموزش دوخت کیسه ساندویچ را برای آنها منتشر کنیم. این کیسه قابلیت استفاده مجدد را دارد و می توانید هر زمانی که احساس کردید کثیف شده آن را بشویید. جنس آن از پارچه است و خیلی راحت و در کمتر از 15 دقیقه آماده می شود.

وسایل لازم برای آموزش دوخت کیسه ساندویچ

  • پارچه کتان لمینت دار 2 تکه در ابعاد 7.5 در 16.5 سانتیمتر
  • چسب ولکروی 1 اینچی
  • چرخ خیاطی
  • قیچی

طرز دوخت کیسه ساندویچ

در این آموزش برخلاف آنچه که درباره دوخت کاور قابلمه آموزش داده بودیم از پارچه کتان لمینت دار استفاده کرده ایم. روکش لمینت پارچه کتان از جنس پلاستیک است و به تازه ماندن محتوای کیسه ساندویچ کمک می کند. از این نوع پارچه برای دوخت پیش بند آشپزخانه هم می توانید استفاده کنید.

دو تکه پارچه را در ابعادی که ذکر شد برش دهید. البته می توانید ابعاد کیسه ساندویچ را به دلخواه خودتان تغییر دهید و کیسه هایی در سایزهای متفاوت درست کنید.

عکس پارچه طرحدار

لبه های دو تکه پارچه را بر روی هم قرار دهید و سه طرف تکه پارچه ها را با چرخ خیاطی و با درز 1 سانتیمتری بدوزید و فقط یک طرف از حاشیه دو تکه پارچه را ندوزید تا از طریق آن پارچه را پشت و رو کنید.

پارچه را پشت و رو کنید و قسمت باقیمانده از درز پارچه را به اندازه 1 سانتیمتر تو بگذارید و به هم بدوزید.

دورتادور پارچه را با فشار انگشت صاف کنید. دقت داشته باشید که به خاطر پوشش لمینت پارچه کتان نمی توانید از اتو استفاده کنید.

عکس طرز دوخت کیسه ساندویچی

یک بار دیگر دورتادور پارچه را به در نظر گرفتن حاشیه 1 سانتیمتر بدوزید.

یک تکه از چسب ولکرو به طول 15 سانتیمتر را بچینید و سمت قلاب دار چسب را به لبه بالایی طرف رویی پارچه بدوزید. سمت حلقه دار چسب را باید به 5 سانتیمتری لبه پایینی طرف زیری پارچه بدوزید.

عکس دوخت کیسه ساندویچی

لبه پایینی را به سمت بالا تا کنید به طوری که چسب ولکروی این لبه در فاصله حدود 6 سانتیمتری لبه فوقانی قرار بگیرد. حالا سه طرف پارچه را که روی هم قرار گرفته بدوزید تا کیسه ساندویچ شما آماده شود.

عکس روش دوخت کیسه ساندویچ

فیلم طرز دوخت کیسه ساندویچ

در ویدئوی زیر به طور عملی کیسه ساندویچی را که در بالا آموزش داده ایم را برای شما می دوزد. پیشنهاد می کنیم حتما این ویدئوی کوتاه را ببینید.

 

خرید کیسه ساندویچ

اگر به دنبال خرید کیسه ساندویچ هستید و به دنبال یک نفر می گردید که این کیسه ها را در تعداد کم یا زیاد برایتان تولید کند می توانید این کار را به تیم بازاریابی سایت بساز و بفروش بسپارید. ما در بین هنرمندانی که در این زمینه هنری فعالیت می کنند می گردیم و بهترین پیشنهاد از نظر کیفیت، قیمت و زمان را برای تولید محصول شما انتخاب می کنیم. فقط کافیست جزئیات سفارش خودتان را از طریق گزینه «سفارش ساخت کالا» به اطلاع همکاران ما برسانید.

اگر دوست دارید کیسه ساندویچی که درست می کنید به جای چسب ولکرو با زیپ باز و بسته شود می توانید از طریق گزینه «سفارش انتشار مقاله» از تیم پشتیبانی بخواهید تا آموزش دوخت کیسه ساندویچ زیپ دار را برای شما منتشر کنند.

عکس کیسه پارچه ای زیپ دار

اگر سوال یا نظری هم درباره آموزش دوخت کیسه ساندویچ دارید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

ما سایت بسازوبفروش را درست کرده ایم تا رونقی به بازار کسب و کار مشاغل خانگی بدهیم. پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید.

5/5 (2 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *